İnsan Kaynakları Eğitimleri

Pozitif psikoloji alanını daha önce duydunuz mu? Bugünlerde yeni yeni sıklıkla duyulmaya başlayan bu alan aslında oldukça genç bir alan. Bu genç alan sayesinde artık sadece psikolojik sorunları değil, mutluluk konusu da detaylıca araştırılmaya başladı. Bu araştırmalar da mutluluk seviyesinin artmasının performans üzerinde olumlu etki yarattığı ortaya bizlere gösterdi. Biz de bu sonuçların ışığında, insan kaynakları eğitimlerimiz kapsamında pozitif psikolojiyi temel alan bilgileri sizlere sunuyoruz. Bu eğitimlerimizi, 2013 senesinden bu yana pozitif psikoloji alanıyla ilgili çeşitli çalışmalar yapan uzmanımız Hazal KAHRAMAN’ın öncülüğünde sizlere ulaştırıyoruz. Avrupa Birliği (AB) projelerinde pozitif psikoloji ile ilgili araştırmalarda görev alan ve “Mutluluk 2.0” kitabının da yazımına destek veren Hazal Kahraman’nın detaylı özgeçmişini buradan inceleyebilirsiniz.


Temelde çalışanların psikolojik iyi oluşlarını arttırarak uzun vadeli verim ve performans artışını sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu yapabilmek için teorik bilgilerin yanısıra günlük hayattaki alışkanlıklara tesir edecek atölye çalışmalarımızı da eğitimlere dahil ediyoruz. Bunların yanısıra, maalesef psikoloji temelli bir çok eğitimin kişiyi sadece bilgilere boğduğunu düşünüyoruz. Bu gidişatın da insanlarda psikoloji ile ilgili eğitimlere olumsuz bir önyargı geliştirdiği endişesini taşıyoruz. Bunu engellemek için her bir katılımcının hayatında fark yaratacağına inandığımız eğitimleri sizlerle buluşturuyoruz. Başka bir deyişle, katılımcıların kafasında verilen bilgilerin işlevi ile ilgili bir soru bırakmamaya özen gösteriyoruz.

Eğer ki anlattıklarımız sizin beklentileriniz ile uyuşuyorsa, insan kaynakları eğitimlerimizin kataloğumuzu e-posta üzerinden talep edebilirsiniz. Eğitim kataloğu haricinde şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik bir çalışma planlamayı düşünürseniz buraya tıklayarak ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz. Konu ile alakalı diğer sorularınız için de bize telefon veya e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Son olarak, pandemi sebebiyle tüm çalışmalarımızın çevrimiçi (online) ortamda gerçekleştirildiğini de belirtmek isteriz.