Duyumsal Nedenler

Duyumsal Nedenler isimli podcast serisi kapsamında, Hazal KAHRAMAN psikoloji alanıyla ilgili merak edilen nedenleri bilimsel altyapıya dayandırarak sunuyor. Bu podcast, kişinin hem psikoloji alanı ile hem de kendisi ile ilgili farkındalığını arttırmayı amaçlıyor. Dolayısıyla, her bölüm için psikoloji alanında farklı bir durumun nedenlerine ilişkin bilgiler yer alıyor. Bununla beraber, seri kapsamında psikoloji ile ilgili bilimsel ve rafine bilgilere yer veriliyor. Dolayısıyla, bu podcast serisi içeriğinde psikoloji hakkında genel geçer ve hap bilgiler verilmediğine de dikkat çekmek gerekiyor.

Buradaki bilgilere ek olarak, Duyumsal Nedenler’in daha detaylı açıklaması için ilk podcast bölümünü dinleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni gelen bölümlerden haberdar olmak için Spotify, Instagram, LinkedIn ve Twitter üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Hazal Kahraman’ın eğitim ve çalışma geçmişini incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Her bir bölümün 15 dakikayı geçmediği bu seriyi istediğiniz yerde rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Herkese keyifli dinlemeler dileriz.